Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma

Emrah KARA tarafından 9 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır.
Siz değerli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ziyaretçileri ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunacağız. Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve şuanda incelemekte olduğunuz Tarsus Diş Hastanesi Randevu Alma hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini ekledik.

Diş Hastalıkları
konusunda her zaman uzmana yani doktorlara görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma Hakkında Bilgiler
Hastane Adı: Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi
Hastane Adresi: Tekke Mah. Donuktaş Caddesi No: 27
Asıl Branşı: Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma
Hastane Telefon Numarası: (0324) 613 12 50
Hastane Fax Numarası: 0324 613 12 50
Hastane E-Posta Adresi: tarsusdh@hotmail.com
Hastane Web Sitesi: www.tarsusdh.gov.tr
Online ve İnternetten Randevu Almak İçin
Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma

Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma için yorum yaparsanız, tüm Diş hastalıkları yaşayan üyelerimize fayda sağlamış olursunuz. Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı öneri istek ve şikayetleriniz bekliyoruz.


7 sene önce yazılmıştır.
"Tarsus Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma" bu yazı 9 Ocak 2012 tarihinde saat 08:07 sularında "Diş Hastaneleri" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. NURİ dedi ki:

   Tarsus Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi;güzel bir yere,güzel şekilde yapılmış*yaptırılmış,güzel insanların çabasıyla kurulmuş,güzel İNSANLAR ın çalıştığı,görev yaptığı ,bir HASTANE..Ancak;maalesef ,bir ‘uygulamada’ yanlış görüyorum.Sanırım çoğu insanımız(hasta-hasta yakını)aynı düşünce ve görüştedir.ŞÖYLE Kİ;26.05.2014 te ,-10 gün öncesinden randevulu olarak-eşimi,DİŞLERİNİN BAKIM ve TAKILACAK OLANLARININ takılması için Hastaneye götürdüm,birlikte gidip geliyoruz.(Benim de AYNI ŞEKİLDE diş sorunum var..gidiş-gelişleri;ÖNCEDEN BERİ göze alamıyorum).Eşim için;ilk gün bakıldı…26.05.2014.-06.06.2014-13.06.2014-23.06.2014 son bir tarafındaki YAPIŞTIRILDI,takıldı.Bügüne ‘gün verildi’tekrar.30.06.2114 günü vardık,”KAYIT ALALIM”,yarın gel de denildi..Yani,İnşallah yaşarsak,yarın gittiğimizde TEKRAR YİNE ”KAYIT ALACAKLAR”.NASIL VE NEDENSE..Demek istediğim ve naçizane RİCAM;Bu uygulamada ‘DEĞİŞMESİ GEREKEN,düzenlenmesi lazım’lık”yok mu?Gidiş-gelişler çok sıkıntılı oluyor.(illa biz iki kişi gidip geliyoruz diye değil)Tek kişi için de aynı..Haşa,DOKTOR larımızın işine karışmak olmasın ama;”SADECE BURADAKİ SIKINTI”aşikar..Dikkate alınması dileğimle…İyi Ramazan lar..

  2. NURİ dedi ki:

   Günaydın..Hayırlı Ramazan lar….Hiçbir işlem yapılmadan;Çok fazla,GİDİP-GELME yaptırılıyor.Bir ay öncesinden-26.05.2014-başladığımız halde,30.06.2014 te vardık,TEKRAR yarın-01.07.2014 saat 11 00 de gel..KAYIT ALALIM dediler.Oysa,’yoğunluk ‘da yoktu.Sicakta-kışta,yaşlısı-rahatsızı;şugünlerde ORUÇLUSU …vs.vs.. var.LÜTFEN;Dikkate alınmasını rica ederim.Saygılarımla..

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML