Şu anda "Porselen" Kategorisindeki yazıları görüntülemektesiniz.

Porselen Diş Fiyatları 2014

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Porselen Diş Fiyatları 2014: 2014 yılından itibaren geçerli olacak yeni fiyatlar henüz tam belirlenmedi. Ancak asgari fiyat listesi üzerinden sizlere belirleyici olmamakla birlikte bir fiyat vermeye çalışacağız. Daha eski fiyatlar için Porselen Diş Fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz. Bunun yanı devam için tiklayiniz...

Hükümet Ağız ve diş sağlığı ile ilgili yeni bir adım attı… Artık diş tedavinizi özel hastanelerde de olabileceksiniz. Çünkü artık özelde tedaviyi de SGK karşılayacak…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) özel ağız ve diş sağlığı
 merkezleri ile anlaşma yoluna gidiyor. Böylece sağlık sigortalılar özel diş hekimlerinde devam için tiklayiniz...

Sgk’lıya Diş Müjdesi

8 sene önce tarafından yazılmıştır.

Danıştay 10. Dairesi, genel sağlık sigortalısı ve bakmakla yükümlü olduğu kişilerin, serbest diş hekimliklerine veya kurumla sözleşmesi olmayan sağlık kuruluşlarına sevk edilebilmeleri için, önceki düzenlemelerde öngörülen 30, 45 ve 90 gün olan tedavi bekleme sürelerini iki katına çıkaran ve sevk için sağlık kurulu raporu şartı getiren genelgenin yürütmesini durdurdu.
Devamını Oku

Kron ve Köprü Hakkında Bilmek İstedikleriniz

8 sene önce tarafından yazılmıştır.

Köprü Tadavim Yapıldıktan Sonra Herhangi Bir Ağrım Olacak mı?

Tedavi yapıldıktan sonra diş etleriniz aşırı hassas olabilir. Dişlerinizin basıncına ve sıcaklık değişimlerine karşı duyarlı hale geldiklerini görürsünüz. Bunlar genellikle bir kaç gün sonra ortadan kalkacaktır.
Devamını Oku

Kronlar ve köprü tedavsinin tamamen bitmesi genellikle 2 ila 3 seans arasında değişmektedir. Genellikle ilk seansta dişler hazırlanıp kron ve köprüler dişi korumak için takılır. Anestezi kullanılan seans ardından dilinizde, dudaklarınızıda, dişlerinizde bir kaç saat süren bir hissizlik oluşabilir. Bu hissizlik ortadan kalkana kadar herhangi birşey çiğnemekten kaçının.
Devamını Oku

Laminate Veneer Porselen Kaplama ve Fiyatı Nedir?

8 sene önce tarafından yazılmıştır.

Laminate Veneer poselen lamine yöntemi dişlerin ön kısımlarında en az madde kaldırırak yapılan yaprak porselen çeşididir. Çok ince olduklarından bu yaprak porselenler istenen boyut, renk gibi özelliklerde hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. Bu yöntemde diğer porselen diş yöntemlerinin aksine dişten çok az bir mine dokusu kaldırılır. Bu nedenle dişe en az hasar verilerek yapılan porselen yöntemidir.
Devamını Oku

Zirkonyum Diş Kaplama

9 sene önce tarafından yazılmıştır.
 • Vücudumuzla çok iyi uyum sağladığı için diş eti hastalıkları olan ve olabilecek hastaların tedavisinde kullanılan çok yönlü bir tedavi yöntemidir.
 • Tedavi uygulanırken bazı metaryellere karşı oluşabilecek alerji ve bunun gibi vakalar zirkonyum kaplama yönteminde riski daha azdır.
 • Diş etleri çekildiği zaman zirkonyum kaplama yöntemi estetik görünümü korurken o bölgede kötü bir görüntü oluşturmazlar.
 • Devamını Oku

  Bonding Diş Uygulaması Bonding Fiyat

  9 sene önce tarafından yazılmıştır.

  Ağzıdaki dişler parçalandığında veya aşınmaya başladığında bu uygulama dişleri hasarlardan korur ve doğal görüntüsünü yeniden kazandırır. Bu işlemi uygulamak tek seansta bile olabilmektedir. İlk önce dişlerin tutuculuğunu arttırmak için diş yüzeyi girintili ve çıkıntılı hala getirilir. Daha sonra diş renginde bir madde dişin üzerine yerleştirilir ve istenen şekle getirilir.
  Devamını Oku

  Zirkonyum Diş Fiyatları ve Diş Kaplama

  9 sene önce tarafından yazılmıştır.

  Zirkonyum kaplama dişler metal yerine zirkonyum maddesi kullanılarak yapılır. Zirkonyum maddesinin rengi beyazdır. Kırılmış, Çürümüş veya başka nedenlerle kaybı olan dişlerin küçültülerek kaplanması işlemine kron kaplama denmektedir. Estetik hekimliğide her geçen gün metal alt yapıdan uzaklaşılmaktadır. Zirkonyum maddeli porselenler hem ön dişlerde hemde arka düşlerde diş estetiğini bozmadan kullanılmaktadır. Bu tedavi yöntemiyle kişilerin yaşam kaliteleri artmaktadır.
  Devamını Oku

  Porselen Diş Fiyatları ve Porselen Diş Yapımı

  9 sene önce tarafından yazılmıştır.

  Porselen diş ağızdaki dişlerin yapılarının bozuk olduğu ve ağız yapısını güzelleştirmeye yönelik yapılan diş kaplama metodudur. Hazırlanan porselen maddeleri diş ölçüleri alınarak, görüntü bozukluğu oluşturan dişlerin üzerine yapıştırılan maddelerdir. Bu yapıştırılan maddenin diş rengine uygun olarak seçilmektedir.
  Devamını Oku

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML