Porselen Diş Fiyatları 2014

Emrah KARA tarafından 6 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır.
Porselen Diş Fiyatları 2014: 2014 yılından itibaren geçerli olacak yeni fiyatlar henüz tam belirlenmedi. Ancak asgari fiyat listesi üzerinden sizlere belirleyici olmamakla birlikte bir fiyat vermeye çalışacağız. Daha eski fiyatlar için Porselen Diş Fiyatları konumuzu inceleyebilirsiniz. Bunun yanında sizlere bir çok bilgiyi de ilerleyen günlerde sunacağız.

Porselen diş fiyatları 2014

Porselen diş fiyatları 2014 enflasyon oranlarına göre belirlenmektedir. Birçok kişininde merakla beklediği SSK’lıların özel hastanelerde muayene işlemleri hala sonuçlanmadı. Bunun yanında  Porselen diş fiyatları 2014 TDB tarafından belirlenip daha sonra vatandaşlarla paylaşıcaktır.

Porselen Diş 2014 Fiyat Tarifesi

Porselen Diş Fiyatı , sabit protez türlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Ağızdaki tüm dişlerin yapılabileceği gibi tek diş porselende yapılmaktadır. Aşırı çürük ve yıpranmış dişler temizlenerek tedavi şekli uygulanmaktadır. Porselen dişler etrafındaki dişlere dayanarak yapıştırılır ve boşluklar kapatılır. Hastaların bazıları çiğneme konusunda biraz problemler yaşamaktadır. Bunun için çeşitli teknikler yapılmış ve yapılmaya da devam edilmektedir.

Porselen Diş Çeşitleri

Porselen diş çeşitlerinden bazıları arasında yer alan Laminate veneer, Zirkonyum diş fiyatları gibi farklı bir çok porselen uygulaması mevcuttur.

Porselen dişler hem estetik olması hemde kullanıcı kolaylığı açısında doğal dişler taklit edilerek yapılmaktadır. Bu tedavi için kullanılan ensık yöntemler zirkonyum, akrilik, kompozit gibi bir çok tedavi şeklinin arasında en çok  tercih edilen zirkonyum ve porselenlerdir. Porselenler ışığı ilettiği için, doğal dişleri taklit etmede oldukça kolay bir yöntem olmaktadır.

İlgili Konu: İmplant Fiyatları


5 sene önce yazılmıştır.
"Porselen Diş Fiyatları 2014" bu yazı 6 Ekim 2013 tarihinde saat 22:53 sularında "Porselen" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 3 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. porselen diş dedi ki:

   2014 teki porselen diş fiyatlarının listesi yok mu

  2. zirkonyum diş dedi ki:

   Zirkonyum diş fiyatlari kac tl

  3. protez diş dedi ki:

   protez porselen diş metal destekli olanlar ucuz ama diğerini bilmiyorum.

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML