Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma

Emrah KARA tarafından 12 Ekim 2010 tarihinde yazılmıştır.
Siz değerli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi okurları ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunacağız. Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve şuanda incelemekte olduğunuz Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini ekledik.

Diş Hastalıkları
konusunda her zaman uzmana yani doktorlara görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.


Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma Hakkında Bilgiler
Hastane Adı: Keçiören Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi
Hastane Adresi: Keçiören / Ankara
Asıl Branşı: Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma
Hastane Telefon Numarası: 0312 325 36 36
Hastane Fax Numarası: 0312 323 39 67
Hastane E-Posta Adresi: bilgi@keciorenosmanliadsm.gov.tr
Hastane Web Sitesi: www.keciorenosmanliadsm.gov.tr
Online ve İnternetten Randevu Almak İçin
Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma

Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma için yorum yaparsanız, tüm Diş hastalıkları yaşayan üyelerimize fayda sağlamış olursunuz. Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyoruz.


8 sene önce yazılmıştır.
"Keçiören Osmanlı Diş Hastanesi Randevu Alma" bu yazı 12 Ekim 2010 tarihinde saat 20:27 sularında "Diş Hastaneleri" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 3 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. fatih dedi ki:

   ilk zamanlar sevinmişdik mahallemize hastane yapıldıdiye bu sevincimiz kursağımızdakaldı orda çalışan bazı kendini bilmezler yüzünden insanları aşşalamaları çocuk azallargibi kendilerinden büyük yaşlı insanları azarlamaları ben yirmiyıldır bağkur yatırıyorum devlete para ve riyorum benim yatırdığım paradan maşını alıyor ondan çocuklarının karnını doyuruyor bizler vermesek onlar nerden maaş alacaklar onun için yemek yedin sofraya bıçak kakmayacaksın nan körlük etmeyeceksin bakurlu diye tepesinden bakmayacak sın insanlara yemek yediniz kaba pislemiyeceksiniz bu terbiyesizliği her fırsatda yazacam salık bakanlığına da şikayetde bulunacam

  2. Kıdemli dedi ki:

   Burası tam olarak nerede arkadaşlaar bilen varsa söylesin bi zahmet

  3. Hasta Hakları dedi ki:

   Bir hafta önce dişim ağrıdığı için gitmiştim “fatih” bey’in dediği gibi oradaki orta yaşlı bayan dr. öncelikle hemen azarlar tarzda konuşuyor, dişime baktı ve “uyuşursa çekeyim” dedi evet aynen böyle söyledi ne demek uyuşursa çekmek? algılayamadım ilk başta, meğer apse varmış iyi de apseliyse neden çekilecek? ilaç vermesi apsenin geçmesi gerekmiyor mu? ayrıca diş röntgeni falan da istemedi röntgene bakmadı nasıl çekmeye karar verdi dişimi benim asıl takıldığım konu o oldu. Bir kaç gün sonra özel bir diş kliniği buldum muayene ücretsizdi, filmimi çektirdim oradaki dr “diş kökünde bişi yok küretaj yapalım sadece çekmemiz gerekmez” dedi. Ben de en kısa zamanda şikayet edeceğim diğer dr.u boş yere dişimi çekecekti!

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML