Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma

Emrah KARA tarafından 30 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır.
Siz değerli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ziyaretçileri ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunacağız. Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve şuanda incelemekte olduğunuz Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Diş Hastanesi Randevu Alma hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini ekledik.

Diş Hastalıkları
konusunda her zaman uzmana yani doktorlara görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma Hakkında Bilgiler
Hastane Adı: Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi
Hastane Adresi: Hürriyet Caddesi Şahinbey/Gaziantep
Asıl Branşı: Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma
Hastane Telefon Numarası: (0342) 221 07 00
Hastane Fax Numarası: (0342) 220 93 34
Hastane E-Posta Adresi:
Hastane Web Sitesi: www.gaziantepdh.gov.tr
Online ve İnternetten Randevu Almak İçin sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma için yorum yaparsanız, tüm Diş hastalıkları yaşayan üyelerimize fayda sağlamış olursunuz. Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı öneri istek ve şikayetleriniz bekliyoruz.


7 sene önce yazılmıştır.
"Gaziantep Av. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma" bu yazı 30 Nisan 2012 tarihinde saat 20:56 sularında "Diş Hastaneleri" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 7 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. servet dedi ki:

   beş kuruş etmez bi diş yapıyorlar evlere şenlik ben bi diş yaptırdım metin başaran adlı dokdot demeye bin şahit lazım sanki adam mezbaadan almış diplomayı dişimi haddinden fazla çarka vermiş ve çarka verdikten sonra ağzım kan içerisinde bana tmm gidebilirsin dedi bi peçete dahi vermedi yani o kadar hürmet ediyorlar ve 2 ay içerisinde 2 defa yaptığı diş yerinden çıktı ve eni sonunda çöpe attım gidip özelden diş yaptırdım aman gitmeyin gidersenizde o ismini verdiğim doktora gitmeyin benden söylemesi

  2. damla dedi ki:

   yaa bu kadar hastası var hepsi memnun birtek sen çıktın bence sorun sende doktorda değil biz memnunuzz soy adı gibi başaran bi doktor…

  3. Dilşad dedi ki:

   Ben Metin beyin 12 yıllık hastasıyım.Özel muayenesi vardı.Daha sonra hastaneye geçtiğini duydum.oradada dişlerimi yaptı çok memnunum.Metin beye gitmek için sırada beklemeye razıyım .Böyle bir karalamayı haketmediğini düşünüyorum.Siz bundan sonra istediğiniz doktora gidebilirsiniz,başkalarını etkilemeyin.Bu etik değil

  4. ahmed dedi ki:

   ya ben yirmilik dişimi çektireceğim tavsiye ettiğiniz bir doktor varmı

  5. Mehmet dedi ki:

   Ben yıllardır dişlerimden çok çektim, adam akıllı bir doktor bulamadım, özellere gittim yine bir işe yaramadı. Ta ki bu sene başında Metin Başaran’ın yanına gidene kadar. O adam Türkiye çapında bir doktor. Ameliyatlık dişimi 2 dakikada çekti. Özeldeki doktor ise dişi çekeyim derken kırmıştı. Kök içinde kaldı diye de ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Nereye gittimse hepsi aynı şeyi söylediler. Metin Bey hariç. Sadece işiyle değil kişiliğiyle de insana olumlu hava veriyor. Eşim diş hekimine gitmeye korkardı. Metin Bey izinli diye 1 ay bekledi ona çektirmek için sadece. Böyle sıcakkanlı üst düzey bir doktor adına karalama yapmaya utanmayan o Servet adlı şahıs, veterinere gitmeliydi , yolunu şaşırmış. Ve şöyle bir durum var ki ne zaman gitsem, Metin Bey’in odasının önünde kuyruk var, inanılmaz bir kalabalık. Diğer doktorların ise tek tük 2-3 kişi. Oraya giden herkes bunu biliyordur. Ben işini en güzel şekilde yapan, insanları seven şahsiyetleri başımın üstünde tutarım. Her şey için teşekkürler Metin Bey ve tebrik ederim; en iyisi olduğunuz, soy isminize yakıştığınız için.

  6. ali dedi ki:

   Devlet hastanesi Neden randevü olmadan bakmiyor sadece bir diş yapişacak ama yok randevü olmadan olmaz diyor lar bizim sağlimiz randevüye mi? bağli ? birde acile gittim diş yapişmasi için ama bana malzemem yok dedi doktor randevüyüyde ekim 21 olur dedi ben ozamana kadar yiyip içimedekten sonra ne geriği var ssk yatirmanin ? buna SAĞLIK BAKANLIĞI BIR EL ATSIN !!

  7. meliha dedi ki:

   Kilis musabeyli topallarkoyu14

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML