Siz değerli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ziyaretçileri ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunmaya devam ediyoruz.  Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve şuanda incelemekte olduğunuz  Özel Adana Dental Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini eklemeye devam edeceğiz.
Devamını Oku

Kadınlarda hamilelik ve sonrası dönemde diş ve çevre doku sağlığı için bakım çok önemlidir. Hamilelik döneminde tükürükteki asit miktarı artmakta ve kusma görülmesi sonucu çürük diş riski artırmaktadır. Bu dönemdeki hormonal değişikliklerde diş eti iltihabı riskini artırabilir. Anne adayının diş etleri pembe g devam için tiklayiniz...

Ağız Kokusu Neden Olur ve Nasıl Giderilir?

6 sene önce tarafından yazılmıştır.

Ağız kokusunun bir çok nedeni vardır. Ağız içi veya mideden kaynaklı olabilir. Böyle bir sorunu olan kişi diş hekimi muayenesi sonucu olası değerlendirir, gerekirse tedavi olunur. Ancak yine de geçmiyorsa bir gastroentereloğa müracat etmelidir.

Ağız içinde çürük dişler, dişeti iltihabı, ağız bakımının iyi olm devam için tiklayiniz...

Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
DMCA.com Protection Status
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML