Diş Beyazlatma Yöntemleri ve Fiyatları

Emrah KARA tarafından 18 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır.
Diş beyazlatma işlemi dişlerin yüzeylerindeki mine yapısında oluşan renklenmeleri gidermek için uygulanan tedavi yöntemidir. Bu işlem çeşitli diş beyazlatma jelleri ve bunun gibi maddelerle tedavi edilmektedir. Çeşitli nedenlere dişlerin içine girmiş ve diş fırçalarıyla çıkmayan renklenmeleri gidermek asıl amacıdır. Dişlerin oluşumları sırasında çeşitli antibiyotik ve benzeri maddeleri uzun süre kullanmış kişilerede bu yöntem uygulanmaktadır.


Ayrıca diş yüzeyine bazı gıdalar çay, kahve, sigara, kola, ketçap, gibi boyayıcı maddelerin diş üzerinde yaptığı renklendirmeler içinde diş beyazlatma yöntemi kullanılmaktadır. Diş beyazlatması yaptırdınız ama renginden hala memnun değilsiniz bunun içinde tekrar diş beyazlatma işlemi uygulanabilir. Farklı renklenmeler farklı ve çeşitli tedavi gerektirir. Bu nedenle hangi tip tedavi yöntemi uygulanacağını diş hekiminizle beraber karar veriniz.

Diş beyazlatma tedavisinin fiyat aralığı ise şöyledir;

Diş beyazlatma tedavisinin 2 çeşidi mevcuttur. Biri halojen ışık diğeri ise lazer olmak üzeredir. Lazer ile yapılan diş beyazlatma işlemi 800-1500 TL arasında halojen ışık diş beyazlatma yöntemi ise 700-1000 TL fiyat aralıklarındadır. Bu iki yöntemdede diş taşı temizliği yapılmaktadır. Diş taşı temizliği ise 150-300 TL arasında değişmektedir.

Detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz;

"Diş Beyazlatma Yöntemleri ve Fiyatları" bu yazı 18 Mayıs 2010 tarihinde saat 21:25 sularında "Ağız Hijyeni" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. NAZLI KALKAN dedi ki:

   ben ve eşim bu işlemi beraber yaptırmak istiyoruz.indirim yapıyormusunuz

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML