Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma

Emrah KARA tarafından 16 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır.
Siz değerli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ziyaretçileri ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunacağız. Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve şuanda incelemekte olduğunuz Bodrum Diş Hastanesi Randevu Alma hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini ekledik.

Diş Hastalıkları
konusunda her zaman uzmana yani doktorlara görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma Hakkında Bilgiler
Hastane Adı: Bodrum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi
Hastane Adresi: Elmadağ Caddesi / BODRUM / MUĞLA
Asıl Branşı: Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma
Hastane Telefon Numarası: 0 (252) 313 14 20
Hastane Fax Numarası: 0 (252) 313 08 80
Hastane E-Posta Adresi: info@bodrumdh.gov.tr
Hastane Web Sitesi: www.bodrumdh.gov.tr
Online ve İnternetten Randevu Almak İçin
Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma

Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma için yorum yaparsanız, tüm Diş hastalıkları yaşayan üyelerimize fayda sağlamış olursunuz. Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı öneri istek ve şikayetleriniz bekliyoruz.


7 sene önce yazılmıştır.
"Bodrum Devlet Hastanesi Diş Bölümü Randevu Alma" bu yazı 16 Kasım 2011 tarihinde saat 22:46 sularında "Diş Hastaneleri" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 13 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. melek dedi ki:

   merhaba ben diş ağrısı için ilk defa gelecem saygılar

  2. melek dedi ki:

   merhaba yarın için randevu almak istiyorum

  3. fatma akkuş dedi ki:

   nedir bu randevu işirandevu alıyorsun ister istemez senin işn çıkıyor 15 gün sonra bilemedin 20 gün sonrabenim mesela öyle oldu

  4. Derya Altunkaya dedi ki:

   Diş poliklinigine hangi tarihte randevu alabilirim.

  5. Derya Altunkaya dedi ki:

   Bodrum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine randevu alma

  6. fidan dedi ki:

   bodrum diş hastanesinden hiç memnun değilim sebebi ise ; kanal tedavisi gerekli olan dişlere bile normal dolgu yapıyor iki defa ben iki defada oğlum gitti .agzımızı açmamızla dolgu işlemi bitmiş oldu .tabi iki ay içinde aynı dişe ikinci dolgu .birhafta olmasına rağmem dolguda hava alıyor . delirecem .böyle ğiderse şikayet edecegimm .istanbulda dişçiye gittiğin zaman önce panoramik flm cekip hangi tedavi gerekli ise onu uyguluyorlar .oradaki çalışanlarda devlet hastanesi doktorları …

  7. saniye kabacı dedi ki:

   ıkı tarafımdakı dıslerın tamamı yapılması .

  8. saniye kabacı dedi ki:

   ıkı tarafımdakı dıslerın tamamı yapılması ıcın randevu almak ıstıyorum

  9. ertuğrul yılmaz dedi ki:

   badrum diş polikıliniğinden randevu almak çok zor. Sözde sosyal gvencemiz var ama yok. Bodrum diş polikıliniğinden randevu aldım aldığım randevu iptal oldu.Devletin herşeyi yarım işliyor.Bence devlet acilen sağlık sistemini özelleştirmesi gerekiyor.Hiç olmazsa ozaman rekabet başlar hastalar daha çabuk sağlığına kavuşur.Şakadeğil bu bir gerçek. HASTALARA ONSEFERDE yapılacak tedaviler birkerede yapılır.ÖRNEĞİN ben parmağımı kestirmiştim. bodrum devlet hastanesine başvurdum bodrum devlet hastanesine milastan geçici görev için bir doktor gelmiş ismi serkan (ortapedist) bana amaliyat olmamı söyledi tendon kesilmiş inanın bu kesiği kimse galeye bile almaz.BANA AMALİYAT KONUSUNDA HİÇ BİR bilgi vermeden milas devlet hastanesinde amaliyat ettiler.Parmağım sakat kaldı meğer parmağımı, mikro cerrahın amaliyat etmesi gerekiyormuş.Doktora neden bunu bana daha önce söylemediniz dedim.BÖYLECE Bu doktor beni ege niversitesine göndermek istedi okumuş cahil neden devleti iki defa zarara sokuyorsun.NEden beni ilkbaşta bu işin uzmanına gönder miyorsun.Ufak bir kesik yznden neden benim parmağımı sakat bıraktın.Vijdansız adam. parmağım yznden butun kolum uğuşuyor her dakika her saniye bu doktoru unutamıyorum. KORKUM DİŞİMDE AYNI OLMAZ İNŞALLAH. ACABA randevumun iptal olmasında bir hayırmı var.Sağlik bakanlığına sesleniyorum. sağlık sistemi özelleşsin.

  10. selin r. dikmen dedi ki:

   diş için randevu almak istiyorum ..saygılar..

  11. aydin gultekin dedi ki:

   Hayatımda böyle hastane görmedim saat 13.50 dis için acile gidiyorum .doktor yok sabahtan çok hasta bakmış .ve evine gitmiş. Güvenlik ile tartışırken başka bir doktor geliyor .sabah neden gelmedin deyip beni azalıyor neredeyse beni döveçek bizimde aileniz var diyor mesai saati bitmemiş o kadar parayi ben almıyorum devletten .hakkımı helal etmiyorum ve bu işin peşini BIRAKMIYACAGIM.

  12. Turgut dedi ki:

   Bende randevu almak isterim ama memnun degilim ilgisizler

  13. gurbet dedi ki:

   Zafer şafak ön 4 disime porselen yapti 6 ay once ve suan sabah akşam damar yoluyla antibiyotik alıyorum gözüme varana kadar şişti sol gözümü açamıyorum işlerini bu kadar isteksiz yapan doktorlar görmedim lanet olsun devlet diye gelenler insan olmuyormu suan tedavi için özele gidiyorum 2 katı para harcadım devlet diş hastanelerindeki doktorlara acil psikolog yada işleri dahada azalsın ağrıdan mahfoldum Türkiye de en ucuz şey insan hayatı

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML