Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Randevu Alma

Emrah KARA tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır.
Siz değerli ADSM.net okuyucuları ve takipçileri için yapmış olduğumuz çalışmalar sonunda Diş Hastaneleri ‘ni listeleyerek sizlere sunacağız. Diş Hastalıkları konusundaki özel yada devlet olan tüm hastaneleri ve şuanda incelemekte olduğunuz Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hastanesini bir başlık altında toplayacağız ve Ağız ve Diş Hastalıkları yaşayan üyelerimize bir kolaylık olması amacıyla Diş Hastanelerini ekledik. Diş Hastalıkları konusunda her zaman uzmana yani doktorlara görünmenizi şiddetle tavsiye ederiz.


Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında Bilgiler
Hastane Adı: Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Hastane Adresi: Kemer Mah. AYDIN
Asıl Branşı: Ağız ve Diş Sağlığı ve Dİş Hastalıkları
Hastane Telefon Numarası: 0 256 219 76 90
Hastane Fax Numarası: 0 256 219 76 93
Hastane E-Posta Adresi: aydin.adsm@saglik.gov.tr
Hastane Web Sitesi: www.aydinadsm.saglik.gov.tr
Online ve İnternetten Randevu Almak İçin
Karabük ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma

Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için yorum yaparsanız, tüm Diş hastalıkları yaşayan üyelerimize fayda sağlamış olursunuz. Olumlu yada olumsuz tüm yorumlarınızı bekliyoruz . Sağlıklı Dişler N


9 sene önce yazılmıştır.
"Aydın Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Randevu Alma" bu yazı 7 Eylül 2010 tarihinde saat 22:14 sularında "Diş Hastaneleri" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 3 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Mehmet Eroğlu dedi ki:

   Aydın Ağız ve diş hastahanesinde hasta haklarında üyeyim eşim S.döndü Eroğlu’na Doktor Cansel Kölgeli’den randevu almak istiyorum gereğini önemle rica ederim

  2. Azmi Gürer dedi ki:

   Çürük dişim nedeniyle randevu aldım.Dişim çekildi tekrar gittim,bitişiğindeki dolgu çıktığı için,dolgu için temizlik yapıldı.Bir hafta sonra gittiğimde ölçü alındı.Bir hafta sonra boşluğa bir diş konarak köprü takıldı.Ancak,köprüye dayanak dolgulu dişim ağrı yapıyor ve köprü yüksek geliyor.Yükseltinin alınması ve ağrı yapan dolgu dişime bakılması için her gidişimde randevu almam gerekiyormu ? Kalp hastası ve yaşımın 75 olduğunu belirtmeme rağmen biraz daha titiz davranılamazmıydı ? Yapılan işler için SGK.mu ve ben katılım payı ödüyorum. Bedavacı gibi görülüp öyle muamele yapılmasını doğru bulmuyorum. Özel muayenehanelerde gösterilen hekimlik ilgisinin devlet tede gösterilmesi gerekmezmi ?

  3. Salih dedi ki:

   YAW ARKADASLAR DUSUNCELERİNİZİ BURAYA YAZMANİZ BURDAN SİZE CEVAP GELMESİ ANLAMINA GELMİYOR. BU SİTE SADECE SİTE ADRESLERİNİ BURDA YAYINLIYOR HASTAHANEYLE ALAKASI OLAN BİR YER YADA KURUM DEGİL..

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML