Ameliyatsız Burun Estetiği Düzeltme Kaldırma

Emrah KARA tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde yazılmıştır.
Estetik ve görsellik bakımından burun suratımızda en önemli belirleyici olarak kabul edilmektedir. Burundaki ufak değişiklikler gülüşümüzü, mimiklerimizi hatta bakışlarımızdaki ifadeyi bile değiştirmektedir. Burun bakışlara çeşitli ifadelerde katabilir.


Peki burnumuzun estetik görünümündeki bozuklukları sadece ameliyatlamı değiştirebiliriz. Düzgün bir buruna sahip olmak için mutlaka ameliyatmı olmak gerekir? Tabikide hayır artık günümüzde kalıcı dolgu maddesiyle burun estetiği yapılmaktadır.

Bu işlemin sadece 5 ila 10 dakika arasında yapılabildiğini unutmayın. Herhangi bir alçı veya sargı bu yöntemde uygulanmaz. Yanlızca buz uygulaması yapılır ve kişi evine gönderilir. Kişi normal yaşantısından geri kalmaz. Bu yöntemi yaptırdıktan sonra aspirine dikkat etmelisiniz. Aspirin ameliyatsız burun estetiği düzeltme kaldırma gibi operasyonlardan sonra şişme morarma yapabilir. Bu yöntem insanların kendi insiyatifine göre kullanılamaz mutlaka bir doktor gözetiminde olunması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.


9 sene önce yazılmıştır.
"Ameliyatsız Burun Estetiği Düzeltme Kaldırma" bu yazı 21 Mayıs 2010 tarihinde saat 00:27 sularında "Genel Sağlık" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 4 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. aslı dedi ki:

   nasıl yaaaa

  2. ışık dedi ki:

   hakkaten nasıl yaaaa

  3. burun estetiği dedi ki:

   burun estetiği ile alakalı her gün yeni bir teknik çıkıyor. Teknolojiyi çok yakından takip etmek ve cerrahi teknikler ile ilgili kişinin her gün kendisini geliştirmesi gerekiyor.

  4. july dedi ki:

   videoyu göremedim açılmıyor nerede uygulanıyor yer ve iletişim bilgisi istiyorum. fiyat öğrenmem lazım.

  GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML