2014 Diş Dolgu Fiyatları ve Ücretleri

Emrah KARA tarafından 2 Ocak 2014 tarihinde yazılmıştır.
2014 Kompozit Dolgu Fiyatları

Dişler çürüdükleri zaman, mümkün olan en kısa sürede dolgular yapılması gerekmektedir.  Maalesef bir çok kişi dolgu fiyatları 2014’ten dolayı, diş dolgusu yaptırmayı ertelemektedir. 2014 diş dolgu fiyatları 2014 dolgunun derinliğine ve kullanılacak olan malzemenin kalitesine göre değişim göstermektedir.

Kanal tedavisi gerek duyulmayan, daha henüz başlangıç aşamasındaki bir dolgu çok uygun fiyatlara yapılmaktadır. 2014 diş dolgu fiyatları; Asgari ücret dikkate alınarak, Diş hekimleri birliği tarafından belirlenmektedir. Buna göre 2014 diş dolgu fiyatlarının 100 – 200 TL arasında olması beklenmektedir.

Diş Dolgu Ücretleri ve Fiyatları 2014

Kullanılan malzeme ve diş dolgusunun derinliği ile büyüklüğüne göre bir fiyatlama başlar. Bu tutar 100 TL’den başlayıp dolgunun türüne göre artış göstermektedir. Daha fazla ilerlemiş çürüklerde kanal tedavisi ve kuafaj tedavilerine gerek duyulmaktadır. Ayrıca bu tedavilerin ücretlendirmesi yapılmaktadır.

2014 yılında diş dolgusu yaptıracak iseniz, daha fazla ilerlemeden ve diğer dişlerinize zarar vermeden bir an önce diş dolgusu yaptırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Diş dolgu fiyatları 2014 yılında da önceki yıllar gibi olağanüstü bir artış beklenmemektedir. Diş dolgularınızı yaptırırken mutlaka diş hekiminizden düşmelere kırılmalara karşı garanti isteyiniz. Unutmayın! iyi yapılan bir dolgu asla kırılmaz  ve düşmez.

Kanal Tedavisi 2014 Fiyatları ve Ücretleri


5 sene önce yazılmıştır.
"2014 Diş Dolgu Fiyatları ve Ücretleri" bu yazı 2 Ocak 2014 tarihinde saat 06:49 sularında "Dolgular" kategorisinde yayınlanmış olup "Emrah KARA" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçlar kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • GoogleBu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  *

  Diş Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Diş Hastaneleri
  DMCA.com Protection Status
  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | Diş Hastaneleri | Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi | RSS | XML